MŠ GURŤJEVOVA – VÝLET PO CESTĚ VODY (TŘÍDA KONÍCI)
Využili jsme krásného počasí, nakoupili loupáčky, vybavili se nakrájenými jablíčky a vyrazili do světa. Po dnešním dnu 13 000 kroků a všechny batůžky zůstaly na zádech. Vše jsme zvládli. Jsou to velcí cestovatelé. Jen jsme byli maličko smutní, protože u Vodnice ještě voda netekla. Osvěžili jsme se alespoň u Priessnitze. I tak to byla legrace. A toto je album s fotkami děti, kteří se prostě nebudou dívat na paní učitelky, když je někdo fotí. 🙂
















































